Puff Bar Hakkında Bilinmesi Gereken 3 Madde !

Puff ve Elektronik sigara için Puffcunuz her daim yanınızda...
71 / 100

Puff Bar Hakkında Bilinmesi Gereken 3 Madde !

Puff Bar Kullan at tipi elektronik sigaraların içeriği nedir ve yeniden doldurmak mümkün mü?

Kullan at tipi elektronik sigaralar, önceden doldurulmuş sıvı nikotin karışımı içerirler ve kullanıldıktan sonra atılması gereken tek kullanımlık ürünlerdir. Ancak bu cihazları yeniden doldurarak kullanmak mümkün gibi görünse de, bu pratik olmayabilir ve aynı zamanda cihazın ömrünü de kısaltabilir. Ancak Puffcunuz.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Whattsapp Danışma Hattımızdan gerekli bilgi ve yardımları alabilirsiniz.

Bunun nedeni, bu tür cihazların tasarımının yeniden doldurma işlemine uygun olmamasıdır. Ayrıca, kullanımdan sonra cihazın içinde kalan sıvıyı temizlemek zor olabilir ve bu da yeni sıvı ile karışmasına neden olabilir, istenmeyen tatlar ve kokular oluşmasına yol açabilir.

Bu nedenle, yeniden dolum yapmak yerine, sıvısı biten kullan at tipi elektronik sigaraların atılması daha doğru bir seçim olabilir.

Adsiz tasarim 1

Puff Barların içinde ne var?

  • Kullan at elektronik sigaranın vaad ettiği nefes sayısını vermeye yetecek kadar likit
  • Bu likiti emerek ısıtma teline ulaştıran pamuktan imal edilen köpük sünger.
  • Özel olarak daha fazla aroma ve buhar vermek üzere tasarlanmış örgü ısıtma teli.
  • Bu tellerin ısınması için enerji sağlayacak olan batarya.
  • Bataryayı yöneten ve bataryaya bütünleşik ufak bir çip.
  • Ağızlık kısmı ile bütünleşik nefes sensörü.

Puff Barların açılmasıyla ilgili olarak, pillere zarar vermeden açmak genel olarak tehlikeli değildir. Ancak pilin zarar gördüğü veya delindiği durumlarda, işler farklı bir hal alabilir. Bu piller, güçlü bir patlamaya neden olabilecek kadar tehlikeli olabilir. Bu nedenle, pillere zarar vermemek önemlidir.

İnternette, kullan at elektronik sigara açma videoları bol miktarda bulunabilir. Ancak, bunu yapmadan önce deneyimsiz kişiler için ciddi tehlikeler doğurabileceğini belirtmek önemlidir. Ayrıca, şarj edilmeye uygun olmayan pilleri nasıl şarj edeceğinize dair videolar da mevcuttur. Ancak bu işlemi tavsiye etmiyoruz. Bu işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli bilgi ve deneyime sahip olmadan, ciddi zararlarla
karşılaşabilirsiniz.

Adsiz tasarim 2

Puff Bar yeniden doldurulmaya uygun mu?

Puff Bar cihazları normal koşullarda yeniden doldurulmaya uygun değildir. Ancak ekonomik koşullar nedeniyle yeniden doldurmak isteyenler için bazı ipuçları verebiliriz.

Cihazınızı açmayı başardıysanız ve kablolar zarar görmediyse, bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Coilin etrafındaki emici sünger pamuğunun kahverengi bir görünüme dönüşmeye başlaması, ömrünün bitmeye yaklaştığını gösterir. Bembeyaz bir görünüm ise ömrünün başında olduğunu gösterir. Bu durumda sünger kısmı yeniden doldurmak için uygundur.

Sonraki kontrol noktası, özel olarak yapılmış örgü ısıtma telleri yani coil. Pamuklu süngerin ortasında bulunan bu teller, nefes aldığınızda ateşleme yapmıyorsa yanmış demektir. Bu durumda yapabileceğiniz çok fazla bir şey yoktur.

Örgü tellerinin bulunması neredeyse imkansızdır. Bulduğunuzda bile, bu telleri dikkatlice yerlerine lehimlemeniz gerekir. Bu oldukça el becerisi ve ustalık gerektiren bir işlemdir, bu nedenle bu işlemi yapmaktan kaçınmanızı öneririz. Eğer coilde bir sorun yoksa, likit dolumu yapmaya devam edebilirsiniz.

bkz. Puff Bar Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir ?

bkz. Puff Modelleri

bkz. Yanık Tadı Nasıl Düzeltilir ve Önlenir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×